SZKOLNY KONKURS  GEOGRAFICZNY  PN. "STOLICE ŚWIATA”

31 maja 2022 r. w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Nowogardzie odbył się konkurs geograficznym „Stolice świata”. Konkurs był jednoetapowy i składał się z pytań otwartych oraz uzupełnienia mapy konturowej. Maksymalnie uczestnik mógł zdobyć 72 punkty. W zmaganiach wzięło udział 23 uczniów technikum Po przeprowadzonym konkursie zostali wyłonieni i nagrodzeni laureaci.

Miejsce 1 - Łydziński Michał,  uczeń kl. 1 TSE  - 68 pkt.
Miejsce 2 - Kaciupa Artur, uczeń klasy 1 TI       - 66 pkt.   
Miejsce 3 - Rosiak Patrycja, uczennica kl. 2 TŻ - 63 pkt.    
Miejsce 3 - Kosiba Klaudia, uczennica kl. 2 TI   -  63 pkt.  
Miejsce 4 – Żywicki Maciej, uczeń kl. 1 TI         - 58 pkt.  
Miejsce 4 - Zieliński Seweryn, uczeń klasy 3 TPS - 58 pkt.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Organizatorzy konkursu:
Ewa Staszak
Jerzy Ostasz
Jerzy Rosa