ZBIÓRKA DLA UCZNIÓW - PACJENTÓW
Z końcem marca br. zakończyliśmy w  naszej szkole zbiórkę artykułów papierniczych i plastycznych  dla uczniów – pacjentów. Bardzo dziękuję Wszystkim ( dyrekcji, nauczycielom, uczniom, pracownikom szkoły), którzy przynieśli coś od siebie. Wszystkie zebrane artykuły zostały dostarczone w piątek 2 kwietnia 2021r. do Szkoły przy Szpitalu w Szczecinie Zdrojach. Pani Justyna Krakowiak – Misiuna, dyrektor Zespołu Szkół Szpitalnych osobiście złożyła podziękowania dla naszej szkoły za udział w tej akcji. Pacjenci oddziałów dziecięcych szpitala, jak powiedziała nam wychowawczyni, pani Beata Wasilewska cieszą się  z najdrobniejszych artykułów, które poprzez pracę – zabawę pomagają im przetrwać ten trudny czas w szpitalu.  Podziękowania otrzymaliśmy również od Stowarzyszenia POLITES ze Szczecina, które zaprasza nas do kolejnych inicjatyw. Jeszcze raz bardzo dziękuję Wszystkim za udział w tej akcji.

Magdalena Żywicka