Wojewódzki etap X edycji konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”

Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Nowogardzie Mariusz Pawlak kl. 2 TPS i Wiktor Żak kl.1TIE wykazali się wiedzą z zakresu prawa pracy ! Wojewódzki etap X edycji konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” odbył się 9 marca 2023 r. na wydziale Prawa i Administracji w Szczecinie. Uczniowie szkół średnich mieli szanse zapoznać się z budynkiem wydziału i poznać wykładowców. Konkurs rozpoczął się dla finalistów o godzinie 11.00 Młodzież miała za zadanie rozwiązać test, który składał się z 35 pytań. Wśród 72 uczestników z województwa zachodniopomorskiego byli reprezentanci naszej szkoły; Mariusz Pawlak kl. 2 TPS i Wiktor Żak kl. 1 TIE którzy, zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego. W tym roku liczyła się ilość poprawnych odpowiedzi. Komisja w dogrywce wyłoniła 3 laureatów z innych szkół, którzy będą reprezentować województwo zachodniopomorskie na etapie centralnym . Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.