Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych, Akademia Umiejętności Eurocash

17 i 18 listopada 2022 r. klasy 2, 3 i 4 kształcące się w zawodach technik logistyk i technik handlowiec uczestniczyły w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych, Akademia Umiejętności Eurocash.

W ramach Wirtualnego Festiwalu Umiejętności Zawodowych Akademia Umiejętności Eurocash połączyliśmy się ze szkołami z całej Polski w trybie on-line. Celem Festiwalu jest zapoznanie uczniów ze specyfiką pracy w obszarach szeroko rozumianej logistyki oraz handlu. Wirtualne spotkanie przybrało formę interaktywnego warsztatu. Uczniowie uczestniczyli w ciekawych warsztatach prowadzonych także metodami coachingowymi. Tegoroczna edycja odbyła się w dwóch blokach: Techniki sprzedaży na strat, Transport w logistyce. Uczniowie zdobyli praktyczną wiedzę o rynku pracy. Mieli możliwość zaplanowania swojej ścieżki rozwoju zawodowego u jednego z największych pracodawców w kraju. Zdobyli informacje jak podjąć pracę na konkretnym stanowisku w logistyce i handlu.