Godzina dla Szczecina i Twojego miasta.
Dnia 21 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji Godzina dla Szczecina i Twojego miasta.

Godzina dla Szczecina i Twojej miejscowości to akcja społeczna, w której każdy może zrobić coś dobrego, pożytecznego, przydatnego dla miasta, miasteczka czy wioski i dla mieszkańców. Celem akcji jest realizacja własnych pomysłów na społeczne inicjatywy potrzebne w Szczecinie oraz w województwie zachodniopomorskim.

Nasza szkoła wzięła udział w tej akcji po raz pierwszy. Uczniowie samodzielnie przygotowali plakaty Adoptuj – nie kupuj, możesz też zostać wolontariuszem! Akcja ta miała na celu promowanie adopcji zwierzaków ze schronisk, a także zachęcenie do wolontariatu. Od piątku mieszkańcy Nowogardu i okolicznych miejscowości mogli zapoznać się z naszymi plakatami.