Informacja o szkoleniachInformacja dotycząca dodatkowych szkoleń w ramach projektu „Twoje kwalifikacje Twoja szansą na sukces – podniesienie jakości kształcenia zawodowego w ZS1 w Nowogardzie”

Informujemy, że ze względu na sytuację epidemiczną w kraju działania projektowe czyli udział w szkoleniach i stażach zostaną przesunięte, lecz nie są odwołane.

Uczniowie, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w szkoleniach: Obsługa i programowanie urządzeń CNC, Programowanie językiem PYTHON”, Budowa i funkcjonowanie sieci komputerowych – CISCO AKADEMIA, Barista, Carving, Nowoczesne cukiernictwo, Nowoczesny logistyk, Nowoczesny spedytor, Spawacz, Uprawnienia elektryczne do 1KV) zostaną poinformowane o terminach szkoleń. Wszystkie szkolenia odbywać się będą na terenie Zespołu Szkół nr 1 w Nowogardzie.
W razie dodatkowych pytań – proszę o kontakt ze szkolnym doradcą zawodowym Agatą Zawieruchą za pomocą dziennika elektronicznego Librus, aplikacji Microsoft Teams oraz adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.