W ramach akcji „Warto być dobrym” grupka dziewcząt z naszej szkoły - Katarzyna Kozieł, Hanna Siemierz oraz Ewelina Kałużna – udała się do pobliskiego przedszkola, aby poczytać książki i pobawić się z dziećmi.

 

Tego dnia odwiedziły grupę „pszczółek”, czyli czterolatków. Dzieci były bardzo zainteresowane nowymi osobami i bardzo chętnie brały udział w zabawach. Same proponowały zabawy, które znają i lubią. Z ciekawością posłuchały bajki o Ani i Krzysiu. Czas szybko zleciał i starsi i młodsi byli zadowoleni. Bardzo miło było odwiedzić przedszkole i przypomnieć sobie czasy, kiedy samemu było się tak małym. W końcu jest to pierwszy bardzo ważny etap w życiu dziecka, w którym uczy się m.in. rozwijać swoje uzdolnienia, sprawność fizyczną, dbać o higienę, kształtować mowę oraz przebywać wśród innych. Z pewnością nie były to nasze ostatnie odwiedzinyJ

 

Katarzyna Kozieł