Czas zwiedzania i odpoczynku - Rimini
 fundusz.europejskie

 

 

Po dwóch tygodniach staży spędziliśmy weekend w Aquafan i San Marino. Aquafan jest jednym z najsłynniejszych parków wodnych w Europie. Zapewnia mnóstwo atrakcji w postaci wielu zjeżdżalni, basenów i tuneli wodnych. San Marino natomiast uważa się za najstarszą istniejącą republikę świata, utworzoną w 301 roku. Ze względu na swoje górzyste położenie zapewnia przepiękne widoki. Pogoda dopisała, uczestnicy projektu byli pod ogromnym wrażeniem i zrobili dużo pamiątkowych zdjęć.

 

Wyjazd został zorganizowany z projektu Powiatu Goleniowskiego:
„Mobilność edukacyjna szansą na rozwój umiejętności zawodowych”

realizowanego w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+, w Programie Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 realizowanego na zasadach Programu Erasmus+

Koordynatorki projektu: Izabela Dudziec i Małgorzata Szwarc.

After two weekes of the internships in Italy, we spent a weekend in Aquafan Riccione and San Marino. Aquafan in one of the most famous waterparks in Europe and offers numerous attractions like swimming-pools, long water slides and tunnels. San Marino is said to be the oldest republic in the world, established in 301. Because of its mountainous location it offers breathtaking views. The students were really impressed and took a lot of photos.

loga.na.dol.strony