"Mój zawód - moją pasją"
W ubiegłym tygodniu w naszej szkole odbyła się prelekcja  z Panią dr Katarzyną Rucińską - dietetykiem (@https://www.facebook.com/profile.php?id=100063672536264). W spotkaniu wzięły udział klasy II i III o profilu technik żywienia i usług gastornmicznych. Spotkanie odbyło się w ramach cyklu "Mój zawód - moją pasją" i miało na celu przedstawienie przez praktyka jak wygląda zawód dietetyka, droga edukacyjna i możliwości zatrudnienia. Był również czas na zadawnie pytań przez uczniów.

Druga cześć była wykładem i  dotyczyła wpływu diety na nasze życie i zdrowie.  Miała na celu zwiększenie świadomości uczniów na temat zdrowego stylu życia, prawidłowego odżywiania się.

Bardzo dziękujemy Pani  @katarzynarucinska za przybycie i poświęcony nam czas. Zapraszamy do obejrzenia fotoreacji ze spotkania.