rozgrywkiPaździernik to czas sportowych zmagań, w których biorą udział uczniowie ZSP:

• 25 października ruszyła Międzyszkolna Liga Halowa w Piłce Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowogardzie organizowana przez LUKS „SIATKARZ" Nowogard. Zawody (kategoria: chłopcy i dziewczęta) będą odbywały się w salach sportowych nowogardzkich szkół: ZSP, I LO i ZSO. Będziemy informować na bieżąco o wynikach.
    Oto wyniki pierwszego turnieju w kategorii dziewczęta:
                   ZSP-ZSO – 2:0
                   ZSO-ILO-0:2
                   ILO-ZSP – 2:1
  • 11 października w Goleniowie odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w których chłopcy z naszej szkoły zajęli II miejsce.
  • 21 października w Goleniowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Goleniowskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców, w których dziewczęta z ZSP zajęły III miejsce, zaś chłopcy zajęli IV miejsce.
    25 października w Gimnazjum nr 3 w Nowogardzie odbył się turniej piłki ręcznej dziewcząt, w którym wzięły także udział zawodniczki z naszej szkoły pod opieką Pana Zbigniewa Ceranki.