b_400_300_16777215_0_0_images_stories_zdjecia_2011_05_29_macedonia_Na_Wałach_Chrobrego_-_wtorek.JPGOstatni tydzień maja upłynął uczniom i nauczycielom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych bardzo szybko i przyjemnie. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – otóż mieliśmy zaszczyt gościć młodzież i opiekunów z Macedonii w ramach wymiany między szkołami. Nasi goście przyjechali do nas z Veles, gdzie uczą się w szkole zawodowej. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby młodzież macedońska bawiła się u nas jak najlepiej. W ciągu tygodniowego pobytu nasi goście zwiedzili nie tylko Nowogard, ale także Szczecin, Wolin i Międzyzdroje. Niezapomniane chwile spędzili także w Lagunie (Gryfino) oraz podczas pobytu w gospodarstwie agroturystycznym u Pana Furmańczyka. Mamy nadzieję, że nasi goście nigdy nie zapomną tej wspaniałej przygody, jaką była wizyta w naszym mieście i szkole. 
W najbliższym czasie przedstawimy również fotorelację z pobytu naszej młodzieży w Macedonii.

gallery1