Niemiecki staż

Niemiecki staż - szanse na pracę masz

3

W dniu 04.01.2017 roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, pierwsza grupa uczestników stażu w Berlinie w ramach projektu finansowanego z programu PO WER była z wizytą u Starosty Goleniowskiego Tomasza Kulinicza. Podczas tego spotkania Starosta  życzył uczniom bezpiecznego pobytu, wielu wrażeń oraz czerpania z tego co dobre w niemieckim systemie pracy. Jednocześnie uczniowie otrzymali należne kieszonkowe zgodnie z podpisanymi umowami.

Więcej…

Niemiecki staż

„Niemiecki staż - szanse na pracę masz” 

W dniu 28 listopada 2016 r. Starosta Tomasz Kulinicz, Dyrektor ZSP Jarosław Chudyk, koordynator projektu Jowita Pawlak oraz w roli tłumacza Michał Daca odbyli wizytę studyjną u partnera firmy ABU w Berlinie.

Więcej…

Uczniowie ZSP na wymianie młodzieży w Macedonii

ZdjÖcinr 13Młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych spędziła tydzień (od 21.05. do 28.05.2016 r.) w Macedonii, a to wszystko za sprawą wymiany uczniów w ramach współpracy miast (Nowogard-Veles) oraz szkół (ZSP - SSOU Kole Nedelkovski).

Więcej…

Wymiana polsko-macedońska w ZSP

Zdjęcie nr 8Już po raz szósty gościliśmy naszych przyjaciół z Macedonii oraz wybraliśmy się w podróż do Veles, a to wszystko dzięki współpracy miast (Nowogard-Veles) oraz szkół (ZSP - SSOU Kole Nedelkovski).

Więcej…

Telemost z Veles

Zapraszamy wszystkich chętnych na telemost ze szkołą partnerską z Veles, który odbędzie się w czwartek, 17.09 2015 o godz.12.00 w sali 21 w naszej szkole.

Więcej artykułów…

Strona 1 z 4

pierwsza
poprzednia
1

fb zsp

fb internat

bip

 Adres skrytki na ePUAP:
/zsnowogard/sprawa

skrzynkarpo