Konkurs na najlepszego czytelnika w ZSP

1We wtorek (30 stycznia) odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najlepszego czytelnika w I semestrze roku szkolnego 2017/2018. To już trzecia edycja konkursu, mającego na celu wyłonienie czytelników, którzy wypożyczyli i przeczytali największą ilość książek. Po długim przeszukiwaniu i analizie kart bibliotecznych zostali wyłonieni najlepsi czytelnicy w I semestrze, którymi zostały: Anna Jędrzejewska z klasy IV TŻ oraz Dagmara Puszcz z klasy III E. Ania ma na swoim bibliotecznym koncie 15 pozycji, wśród których znalazły się tytuły takich pisarzy jak np.: Remigiusz Mróz („Zaginięcie”), Jo Nesbo („Trzeci klucz”), Samuel Beckett („Szepty zmarłych”) oraz Harlan Coben („Wszyscy mamy tajemnice”). Dagmara Puszcz przeczytała 10 książek, wśród których znalazły się takie pozycje jak np.: Jo Nesbo („Trzeci klucz”) Paul Hawkins („Dziewczyna z pociągu”), Jonathan Holt („Bluźnierstwo”), czy Gillian Flynn („Zaginiona dziewczyna”). Uczennice otrzymały z rąk nauczycielek bibliotekarek Pani Grażyny Kostrzewskiej i Pani Katarzyny Kijany dyplomy oraz książki. W czerwcu odbędzie się ponowne rozstrzygnięcie konkursu – będziemy wyłaniać najlepszych czytelników w II semestrze. Gratulujemy Ani i Dagmarze tak pięknej pasji oraz zachęcamy wszystkich do czytania książek i odwiedzania bibliotek (szkolnych i publicznych), bo jak napisał Władysław Orkan „Temu, kto lubi książki, nigdy nie zabraknie wiernego przyjaciela.”

fb zsp

fb internat

bip

 Adres skrytki na ePUAP:
/zsnowogard/sprawa

skrzynka

1rpo

Adres

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
w Nowogardzie
ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 21
72-200 Nowogard
tel. 91 / 39 21 162
sekretariat@zsp.nowogard.pl

Adres skrytki na ePUAP:
/zsnowogard/sprawa

 

Kontakt

dyrektor: Jarosław Chudyk
tel. +48 91 / 39 21 162
www.zsp.nowogard.pl

sekretariat@zsp.nowogard.pl

Wsparcie: tel. 91 3921162
psycholog - tel. wew. 35
pedagog - tel. wew. 37
kierownik internatu - tel. wew. 40
kierownik warsztatu - tel. wew. 39