Internat

Wspólna dyskoteka

2Wychowankowie internatu wraz z młodzieżą z Macedonii bawili się wspólnie na dyskotece zorganizowanej przez naszych uczniów. Wspólna zabawa zawiązała wiele wzajemnych przyjaźni oraz wspomnień.

Wymiana Macedonia

Kolejny raz witamy w szkole młodzież z Macedonii, która swój pobyt spędza także w Internacie naszej szkoły. Uczniowie wraz z opiekunami z Veles korzystają z bazy noclegowej oraz kuchni i stołówki szkolnej.

Pożegnanie i 18 lat

W  dniu 12 kwietnia 2018 r. wychowankowie internatu klas maturalnych z ZSP Nowogard oraz z LO nr 1 zostali oficjalnie pożegnani przez  kolegów i koleżanki klas młodszych. Jednocześnie była okazja do wręczenia dyplomów dla uczniów którzy  ukończyli 18 lat i wkraczają w wiek pełnoletniości. Wszystkim uczestnikom tej imprezy grono pedagogiczne internatu życzy powodzenia i szczęścia w dalszym życiu.

DZIĘKUJEMY

Dzień otwarty szkoły

W dniu 14 marca 2018 r. uczniowie ostatnich klas gimnazjum odwiedzili internat szkolny oraz stołówkę. Dziękujemy za liczne przybycie na dni otwarte i czekamy na dołączenie do naszego internackiego grona.

8 marca w internacie

28 marca w internacie ZSP był poświęcony naszym dziewczętom. Chłopcy obdarowali kwiatkami zarówno koleżanki jak i panie wychowawczynie było miło i wesoło.

Więcej artykułów…

pierwsza