Internat

Strefa kibica

Strefa kibica w internacie ZSP MŚ w piłce siatkowej 2018

Integracja wychowanków internatu

W dniu 20.09.2018 r nasi nowi wychowankowie internatu wraz z starszymi kolegami i wychowawcami zamiast tradycyjnej kolacji jedli pieczone kiełbaski. Tak powitaliśmy nowych wychowanków.

Wspólna dyskoteka

2Wychowankowie internatu wraz z młodzieżą z Macedonii bawili się wspólnie na dyskotece zorganizowanej przez naszych uczniów. Wspólna zabawa zawiązała wiele wzajemnych przyjaźni oraz wspomnień.

Wymiana Macedonia

Kolejny raz witamy w szkole młodzież z Macedonii, która swój pobyt spędza także w Internacie naszej szkoły. Uczniowie wraz z opiekunami z Veles korzystają z bazy noclegowej oraz kuchni i stołówki szkolnej.

Pożegnanie i 18 lat

W  dniu 12 kwietnia 2018 r. wychowankowie internatu klas maturalnych z ZSP Nowogard oraz z LO nr 1 zostali oficjalnie pożegnani przez  kolegów i koleżanki klas młodszych. Jednocześnie była okazja do wręczenia dyplomów dla uczniów którzy  ukończyli 18 lat i wkraczają w wiek pełnoletniości. Wszystkim uczestnikom tej imprezy grono pedagogiczne internatu życzy powodzenia i szczęścia w dalszym życiu.

DZIĘKUJEMY

Więcej artykułów…