bohater podziekowaniePodziękowanie za udział w akcji "BohaterON "
Nasza szkoła otrzymała podziękowanie za udział w projekcie "BohaterON w Twojej Szkole – części IV edycji ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię!". W naszej szkole udział w akcji wzięło ponad 100 osób. Koordynatorem akcji były panie Monika Sipajło oraz Katarzyna Grygowska.
 
Organizatorzy akcji piszą: "Dziękujemy za uczestnictwo w akcji wysyłania kartek, listów oraz laurek z życzeniami i słowami uznania do Powstańców, a także za zaplanowanie i przeprowadzenie w Państwa placówce działań promujących historię Powstania Warszawskiego i Polskiego Państwa Podziemnego. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania oraz kreatywności Państwa pracowników i uczniów. Gratulujemy aktywnej społeczności szkolnej oraz życzymy powodzenia w realizacji kolejnych przedsięwzięć kształtujących młode pokolenia.