108Zakończenie roku szkolnego w ZSP Nowogard

19 czerwca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz zakończenie nauki w klasach trzecich Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

W uroczystości zakończenia roku szkolnego wzięli udział uczniowie, absolwenci ZSZ, nauczyciele oraz zaproszeni goście – starosta goleniowski Pan Tomasz Kulinicz, dyrektor Wydziału Oświaty i Sportu powiatu goleniowskiego Pani Renata Chomińska, przedstawiciele Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców: Pan Adam Dembiński i Pan Stefan Wyszomirski oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Anna Rakowska. Po wysłuchaniu wystąpień dyrektora szkoły Pana Jarosława Chudyka oraz zaproszonych gości odbyło się wręczenie świadectw i nagród uczniom, którzy otrzymali świadectwo z „czerwonym paskiem”. Byli to następujący uczniowie:

- Amelia Kosałka z klasy I TŻH

-  Jakub Płaszczyk  z klasy II TLS

-  Konrad Biskupski z klasy I TE

-  Dominika Ługowska z klasy I TE

-  Aleksandra Miksa  z klasy I TE ,

-  Patrycja Skiba z klasy I TE

-  Piotr Drobina z klasy III TIE

-  Michał Wąsik  z klasy III TL

-  Fabian Dobrowolski z klasy III TL

-  Joanna Błaszczyk z klasy III E

 

Podczas apelu odbyło się także uroczyste pożegnanie absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej z klas III E oraz III M/K.  Drodzy absolwenci! Zaczynacie nowy rozdział w swoim życiu – przed Wami wszystko! Życzymy Wam tego, żebyście cały czas się rozwijali i dążyli do realizacji postawionych celów. Ale przede wszystkim tego, żebyście byli szczęśliwi. Przed Wami część praktyczna egzaminu zawodowego – trzymamy kciuki!

Drodzy uczniowie i nauczyciele, życzymy Wam cudownych wakacji – w górach, nad morzem, w lesie, nad jeziorem, w kraju i poza krajem, z rodziną, z przyjaciółmi...Takich, jakie sobie wymarzyliście! Pamiętajcie, żeby dobrze się bawić i uważajcie na siebie. Widzimy się we wrześniu!