logo duze 

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

im. Stanisława Staszica

 powiat  gol

Wizyta przedszkolaków w naszej szkole

dzieci 1Kilkunastoosobowa grupa pięciolatków i sześciolatków Oddziału Przedszkolnego SP im. B. Malinowskiego w Osinie gościła w czwartek (26 października) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. St. Staszica w Nowogardzie.

Dzieci uczestniczyły w zajęciach przygotowanych przez naszą młodzież. W pracowni żywienia przygotowały pyszne kanapki. W szkolnym miniprzedsiębiorstwie „Lewe Rączki” wykonały zaprojektowane przez siebie puzzle. Młodzież z naszej szkoły świetnie wczuła się w rolę nauczycieli, o czym świadczą wspólne zdjęcia. Organizowane w ZSP Nowogard spotkania z przedszkolakami wpisują się w tradycję szkoły. Mają na celu współpracę z instytucjami w środowisku lokalnym, a także podejmowanie i wspieranie inicjatyw edukacyjnych pomocnych w rozwoju i kształceniu małego dziecka.

Monika Rasowska, klasa IV TE

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 
Dzisiaj4
Wczoraj33
W tym tygodniu384
W tym miesiącu863
Od 8.01.2014124199

fb zsp

fb internat

bip

 Adres skrytki na ePUAP:
/zsnowogard/sprawa

skrzynka

1rpo

Adres

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
w Nowogardzie
ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 21
72-200 Nowogard
tel. 91 / 39 21 162
sekretariat@zsp.nowogard.pl

Adres skrytki na ePUAP:
/zsnowogard/sprawa

 

Kontakt

dyrektor: Jarosław Chudyk
tel. +48 91 / 39 21 162
www.zsp.nowogard.pl

sekretariat@zsp.nowogard.pl

Wsparcie: tel. 91 3921162
psycholog - tel. wew. 35
pedagog - tel. wew. 37
kierownik internatu - tel. wew. 40
kierownik warsztatu - tel. wew. 39