logo duze 

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

im. Stanisława Staszica

 powiat  gol

Dzień Chłopaka w ZSP Nowogard

328.09.2018r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowogardzie odbyło się małe wydarzenie związane z Dniem Chłopaka.


Całe przedsięwzięcie zorganizowane zostało przez zespół przedmiotów ekonomiczno-handlowo-logistycznych, którym serdecznie dziękujemy za zajęcie się wszystkim, byśmy wspólnie mogli celebrować tę okazję i sprawić małą niespodziankę wszystkim uczącym się chłopakom. W holu szkoły rozwieszone zostały transparenty i karteczki z informacją o święcie oraz z paroma miłymi słowami, a przez cały dzień puszczana była muzyka. Drzwi klas udekorowane zostały kartkami z życzeniami, lecz życzenia roznosiły również dziewczyny, chodząc po klasach i częstując chłopców cukierkami. Mamy nadzieję, że te starania zostały docenione przez naszych świętujących chłopców i sprawiły im radość!

Aleksandra Lisowska, klasa IV TOH

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Dzisiaj4
Wczoraj33
W tym tygodniu384
W tym miesiącu863
Od 8.01.2014124199

fb zsp

fb internat

bip

 Adres skrytki na ePUAP:
/zsnowogard/sprawa

skrzynka

1rpo

Adres

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
w Nowogardzie
ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 21
72-200 Nowogard
tel. 91 / 39 21 162
sekretariat@zsp.nowogard.pl

Adres skrytki na ePUAP:
/zsnowogard/sprawa

 

Kontakt

dyrektor: Jarosław Chudyk
tel. +48 91 / 39 21 162
www.zsp.nowogard.pl

sekretariat@zsp.nowogard.pl

Wsparcie: tel. 91 3921162
psycholog - tel. wew. 35
pedagog - tel. wew. 37
kierownik internatu - tel. wew. 40
kierownik warsztatu - tel. wew. 39