logo duze 

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

im. Stanisława Staszica

 powiat  gol

Wymiana polsko-macedońska w ZSP Nowogard

 macedonia  
Już po raz kolejny gościliśmy w naszym mieście i szkole młodzież z zaprzyjaźnionej szkoły w Veles. Cały miniony tydzień maja upłynął w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica pod znakiem wizyty naszych Gości z Macedonii.

Było nam bardzo miło gościć po raz kolejny naszych przyjaciół z Veles i spędzić z nimi kilka dni. Program pobytu obfitował w liczne atrakcje, wśród których znalazło się m.in. zwiedzanie miasta, wizyta w Urzędzie Miasta, grill integracyjny, wycieczka do Szczecina, Koszalina (Park Wodny), wycieczka nad Wybrzeże Bałtyckie (Świnoujście, Międzyzdroje) i rozgrywki sportowe.
To był niezapomniany tydzień i mamy nadzieję, że nasi Goście będą wspominać pobyt w naszym mieście jeszcze bardzo długo:) Teraz czekamy na relacje grupy młodzieży z ZSP, która jest już w Macedonii i życzymy udanego pobytu!

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Dzisiaj28
Wczoraj81
W tym tygodniu277
W tym miesiącu2045
Od 8.01.2014113693

fb zsp

fb internat

bip

 Adres skrytki na ePUAP:
/zsnowogard/sprawa

skrzynkarpo

Adres

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
w Nowogardzie
ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 21
72-200 Nowogard
tel. 91 / 39 21 162
sekretariat@zsp.nowogard.pl

Adres skrytki na ePUAP:
/zsnowogard/sprawa

 

Kontakt

dyrektor: Jarosław Chudyk
tel. +48 91 / 39 21 162
www.zsp.nowogard.pl

sekretariat@zsp.nowogard.pl

Wsparcie: tel. 91 3921162
psycholog - tel. wew. 35
pedagog - tel. wew. 37
kierownik internatu - tel. wew. 40
kierownik warsztatu - tel. wew. 39