logo duze 

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

im. Stanisława Staszica

 powiat  gol

Wizyta gości z Macedonii

20180520 165413 resizedOrganizowana od lat wymiana młodzieży to coś więcej niż wspólne wieczory, ogniska, dyskoteki, warsztaty, to przede wszystkim ogromne doświadczenie zdobyte w styczności z inną kulturą, to podróże, które kształcą – niezapomniane przeżycia zapewniające niewymierne korzyści jak przyjaźnie, kontakty telefoniczne, e-mailowe, motywacja do nauki języka obcego.

Młodzież naszej szkoły biorąca udział w wymianie staje się bardziej otwarta na innych, a co za tym idzie aktywnie uczestniczy w działaniach szkoły na rzecz środowiska lokalnego. Wzrasta jej pewność siebie. Młodzi ludzie spędzając czas wśród swoich rówieśników z Veles godnie reprezentują szkołę i Polskę za granicą. Przybliżają swoim rówieśnikom nasze tradycje i zwyczaje. Wspólnie spędzony czas u obu stron sprzyja wzrostowi tolerancji tak ważnej we współczesnym świecie. Tegoroczna wymiana przebiegać będzie pod hasłem „Dwa kraje – jedna młodzież”. W efekcie wspólnych działań powstanie album pokazujący podobieństwa między młodymi ludźmi w Polsce i Macedonii.

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Dzisiaj30
Wczoraj81
W tym tygodniu279
W tym miesiącu2047
Od 8.01.2014113695

fb zsp

fb internat

bip

 Adres skrytki na ePUAP:
/zsnowogard/sprawa

skrzynkarpo

Adres

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
w Nowogardzie
ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 21
72-200 Nowogard
tel. 91 / 39 21 162
sekretariat@zsp.nowogard.pl

Adres skrytki na ePUAP:
/zsnowogard/sprawa

 

Kontakt

dyrektor: Jarosław Chudyk
tel. +48 91 / 39 21 162
www.zsp.nowogard.pl

sekretariat@zsp.nowogard.pl

Wsparcie: tel. 91 3921162
psycholog - tel. wew. 35
pedagog - tel. wew. 37
kierownik internatu - tel. wew. 40
kierownik warsztatu - tel. wew. 39