logo duze 

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

im. Stanisława Staszica

 powiat  gol

Jak zachować się w sytuacji zagrożenia?

1Dnia 8.01.2018 r. odbyły się w naszej szkole prelekcje i warsztaty pt.: „Kibole, blokersi, grupy podwórkowe – co robić, jeśli rozpoznajesz zagrożenie”. Prowadzącą warsztaty była pani Anna Wegnerowska, psycholog z Zakładu Karnego w Nowogardzie, specjalista do spraw resocjalizacji. Celem spotkania było zapoznanie uczniów z zagrożeniami, jakie mogą wynikać z przynależności do grup nieformalnych takich jak kibole czy blokersi. Uczniowie mogli dowiedzieć się, w jaki sposób postępować, jaką postawę przyjąć, by nie dać wciągnąć się do ,,paczki”.Prelekcje odbyły się w ramach konkursu „Bezpieczna Szkoła - bezpieczny uczeń”, w którym nasza szkoła bierze udział.
Bardzo dziękujemy, że mogliśmy gościć Panią w naszej szkole i skorzystać z Pani wiedzyi doświadczenia.

 

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Dzisiaj68
Wczoraj62
W tym tygodniu68
W tym miesiącu1377
Od 8.01.2014115415

fb zsp

fb internat

bip

 Adres skrytki na ePUAP:
/zsnowogard/sprawa

skrzynkarpo

Adres

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
w Nowogardzie
ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 21
72-200 Nowogard
tel. 91 / 39 21 162
sekretariat@zsp.nowogard.pl

Adres skrytki na ePUAP:
/zsnowogard/sprawa

 

Kontakt

dyrektor: Jarosław Chudyk
tel. +48 91 / 39 21 162
www.zsp.nowogard.pl

sekretariat@zsp.nowogard.pl

Wsparcie: tel. 91 3921162
psycholog - tel. wew. 35
pedagog - tel. wew. 37
kierownik internatu - tel. wew. 40
kierownik warsztatu - tel. wew. 39