logo duze 

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

im. Stanisława Staszica

 powiat  gol

Dzień Życzliwości w ZSP

1Z okazji Dnia Życzliwości, który obchodziliśmy 22 listopada, została zorganizowana akcja pt.: „Poczta Życzliwości”. Uczniowie każdej z klas mieli możliwość napisania czegoś miłego dla drugiej osoby – kolegi, koleżanki czy nauczyciela. Akcja miała na celu pokazanie, że powinniśmy być mili i życzliwi dla drugiego człowieka nie tylko od święta, ale na co dzień. Karteczki z miłymi słowami zbierane były 13 listopada, a rozdanie karteczek w poszczególnych klasach odbyło się 20 listopada. Została przygotowana również gazetka, która zachęca do zajęcia życzliwej postawy względem innych osób. Organizatorami akcji byli ks. Bartosz Wach i ks. Andrzej Zaniewski z pomocą uczennic: Klaudii Druciarek i Moniki Rasowskiej oraz nauczycielki Pani Katarzyny Kijany.

Klaudia Druciarek, kl.III TE

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Dzisiaj28
Wczoraj81
W tym tygodniu277
W tym miesiącu2045
Od 8.01.2014113693

fb zsp

fb internat

bip

 Adres skrytki na ePUAP:
/zsnowogard/sprawa

skrzynkarpo

Adres

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
w Nowogardzie
ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 21
72-200 Nowogard
tel. 91 / 39 21 162
sekretariat@zsp.nowogard.pl

Adres skrytki na ePUAP:
/zsnowogard/sprawa

 

Kontakt

dyrektor: Jarosław Chudyk
tel. +48 91 / 39 21 162
www.zsp.nowogard.pl

sekretariat@zsp.nowogard.pl

Wsparcie: tel. 91 3921162
psycholog - tel. wew. 35
pedagog - tel. wew. 37
kierownik internatu - tel. wew. 40
kierownik warsztatu - tel. wew. 39