logo duze 

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

im. Stanisława Staszica

 powiat  gol

Narodowe Święto Niepodległości

410 listopada 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nowogardzie odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Podczas apelu wyświetlona została prezentacja multimedialna na temat faktów historycznych, uczniowie mogli wysłuchać także wystąpień swoich kolegów i koleżanek – Weronika Kozak wyrecytowała wiersz „Polska” Antoniego Słonimskiego, Aleksandra Ślipek zaśpiewała piosenkę „Rozkwitały pąki białych róż” (na gitarze zagrała Klaudia Duda), klasa I TŻH przygotowała piosenkę „Dziewczyna z granatem”, natomiast klasa III TPS zaśpiewała „Szarą piechotę”.Tradycyjnie głos zabrał dyrektor szkoły Pan Jarosław Chudyk, który podkreślił znaczenie tego wyjątkowego dnia. Dodatkowo w holu szkoły można było obejrzeć wystawę pt. „Polskie drogi do niepodległości”.

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Dzisiaj29
Wczoraj81
W tym tygodniu278
W tym miesiącu2046
Od 8.01.2014113694

fb zsp

fb internat

bip

 Adres skrytki na ePUAP:
/zsnowogard/sprawa

skrzynkarpo

Adres

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
w Nowogardzie
ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 21
72-200 Nowogard
tel. 91 / 39 21 162
sekretariat@zsp.nowogard.pl

Adres skrytki na ePUAP:
/zsnowogard/sprawa

 

Kontakt

dyrektor: Jarosław Chudyk
tel. +48 91 / 39 21 162
www.zsp.nowogard.pl

sekretariat@zsp.nowogard.pl

Wsparcie: tel. 91 3921162
psycholog - tel. wew. 35
pedagog - tel. wew. 37
kierownik internatu - tel. wew. 40
kierownik warsztatu - tel. wew. 39