logo duze 

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

im. Stanisława Staszica

 powiat  gol

III Mistrzostwa

 

115 września w Nowogardzie odbyły się III Mistrzostwa Szkół Mechaniki Samochodowej Województwa Zachodniopomorskiego. W tegorocznych Mistrzostwach wzięło udział 6 szkół: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim Zespół Szkół nr 10 Koszalin Zespół Szkół nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego Pyrzyce Zespół Szkół Samochodowych Szczecin Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowogardzie Zespół Szkół nr 5 w Stargardzie Naszą szkołę reprezentowali: Radosław Laudy, Maciej Ołubie...c, Maciej Śniegowski oraz Łukasz Paczkowski. Opiekunem grupy był p. Andrzej Osuchowski. Mistrzostwa składały się z V etapów:

  ETAP I - test teoretyczny wiedzy z techniki samochodowej oraz zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. ETAP II - zlokalizowanie usterki w samochodzie przy użyciu testera diagnostycznego podłączonego do silnika pojazdu.   ETAP III - montaż złącza pneumatycznego polegający na odpowiednim ustawieniu klucza dynamometrycznego zgodnie z zapisem na złączu. ETAP IV - technika jazdy samochodem z talerzem Stewarta - slalom na czas. ETAP V - rozpoznawanie 5 części samochodowych.

W tym roku pierwsze miejsce zajął - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowogardzie, drugie miejsce - Zespół Szkół nr 10 Koszalin, a trzecie miejsce - Zespół Szkół nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego Pyrzyce. W klasyfikacji indywidualnej I miejsce zajął Radosław Laudy z ZSP Nowogard. Wszystkim uczestnikom gratulujemy dużej wiedzy w zakresie techniki samochodowej!

Dziękujemy wszystkim organizatorom za możliwość udziału w tak wspaniałej imprezie.

 

 

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
Dzisiaj187
Wczoraj106
W tym tygodniu703
W tym miesiącu3250
Od 8.01.2014103708

Adres

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
w Nowogardzie
ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 21
72-200 Nowogard
tel. 91 / 39 21 162
sekretariat@zsp.nowogard.pl

Kontakt

dyrektor: Jarosław Chudyk
tel. +48 91 / 39 21 162
www.zsp.nowogard.pl

sekretariat@zsp.nowogard.pl

Wsparcie: tel. 91 3921162
psycholog - tel. wew. 35
pedagog - tel. wew. 37
kierownik internatu - tel. wew. 40
kierownik warsztatu - tel. wew. 39