logoPROGRAMU CZYNNEJ EDUKACJI MUZYCZNEJ „GRAJMY W SZKOLE”
17 grudnia 2019 r. odbyło się spotkanie, na którym wyłoniono członków szkolnego zespołu muzycznego „The Voice of Roll”.
 
Stworzenie grupy muzycznej na terenie szkoły jest jednym    z warunków przystąpienia do Programu Czynnej Edukacji Muzycznej pt. „Grajmy w szkole”.  W castingu wzięło udział osiem osób, które zaprezentowały swój talent w wybranych przez siebie utworach. W repertuarze znalazł się m. in. Marek Grechuta „Dni, których nie znamy”, Zbigniew Wodecki „Zacznij od Bacha”,  Sia „Titanium”, Bradley Cooper, Lady Gaga „Shallow”, Leonard Cohen „Hallelujah”, Celine Dion „My heart will go on”, Enej „Lilli”, Wiktoria Gabor „Superhero” i Kasia Popowska „Przyjdzie taki dzień”. Już wkrótce członkowie zespołu zaprezentują swoje umiejętności na najbliższym przedstawieniu profilaktycznym.
                                                                                                                                                             Anna Gizewska